השלבים להתחדשות עירונית

ישנם מספר שלבים המקדמים מסבירים ונותנים ידע לקידום מוצלח של פרויקטים ותהליכים של התחדשות עירונית. כאן תוכלו לקבל את כל ההסברים על איך עושים את זה נכון.

1
למידה ובדיקה ראשונית

בדיקת היתכנות ראשונית - תכנונית, הנדסית כלכלית ומשפטית.  קיימים מספר מסלולי התחדשות עירונית, שבאמצעותם ניתן לממש פרויקט. לא כל מסלול מתאים לכל בניין, ולכן לפני תחילת קידום פרויקט נדרשות מספר בדיקות מול המנהלת, לגבי האפשרויות העומדות בפניכם.

קראו עוד
2
התארגנות ובחירת נציגות

לפרויקט המובל על ידי בעלי הנכסים מתחילתו בהתאם לצרכיהם, סיכויי מימוש גבוהים בשל מעורבותם בפרויקט. על מנת לקדם פרויקט התחדשות עירונית, מומלץ להתארגן ולבחור נציגות מוסכמת מטעם בעלי הנכסים, אשר תייצג את האינטרסים שלהם מול היזם/קבלן ואנשי המקצוע הרלוונטיים. רצוי ומומלץ כי הנציגות תכלול נציגים מכל סוגי היחידות בבניין.

קראו עוד
3
בחירת אנשי מקצוע

בחירת אנשי מקצוע אשר ילוו את הפרוייקט: עורך דין, מפקח ויזם. נתחיל בבחירת עורך דין דיירים אשר ילווה ויעניק לכם ליווי משפטי, החל משלבי ההתארגנות הראשוניים ועד לסיום הפרויקט.
לאחר מכן בחירת היזם/קבלן אשר יאפשר את הוצאתו לפעול של הפרויקט. בנוסף רשאים בעלי הנכסים, לפי שיקול דעתם הבלעדי, למנות מפקח מטעמם.

קראו עוד

כתובת: מתחם הידידות, אברהם הלל 10
טלפון: 073-240-9747
דוא״ל: haminhelet@ramla.muni.il