דבר ראש העיר

״המנהלת הוקמה בעיקר כדי ללוות אתכם, התושבים, בתהליכי ההתחדשות העירונית ואחראית לדאוג לכך שהאינטרסים שלכם ושל העיר נשמרים בתהליכים המורכבים.״

תושבים יקרים, כמי שגדל ברמלה וחי ברמלה כל חיי אין אבן או סמטה בעיר שאיני מכיר. בילדותי רצתי ושחקתי באברהם הלל ובנעורי ביליתי בסמטאות השוק השוקקות, ובין הקשתות הנסתרות שבמגדל הלבן. מאז ילדותי ונעורי עברו שנים רבות והעיר שלנו מצליחה לשמור על החיות והרבגוניות שלה כעיר עולם. כמו בערים אחרות, שכונות רבות בעיר נבנו בתקופת דוחק, בראשיתה של המדינה, וכעת נדרש חידוש כדי שיוכלו לשרת אותנו נאמנה גם במאה השנים הבאות.

כדי לממש את חזוני לרמלה הקמתי בשיתוף הרשות להתחדשות עירונית את המנהלת- התחדשות עירונית רמלה.
המנהלת הוקמה בעיקר כדי ללוות אתכם, התושבים, בתהליכי ההתחדשות העירונית ואחראית לדאוג לכך שהאינטרסים שלכם ושל העיר נשמרים בתהליכים המורכבים.

ההתחדשות העירונית אינה מחטף. אלו תהליכים ארוכים שצריכים להיעשות ברגישות ובמקצוענות כדי להבטיח שרמלה תוכל לחדש את השכונות הוותיקות עם תשתיות ובניינים חדשים, ובמקביל שנוכל להמשיך לתת שירותים מיטביים לתושבים ולשמור על צביונה הקהילתי של העיר. זוהי משימה לא פשוטה. לכן אני מעורב בכל התהליכים באופן אישי, ומיניתי את טובי האנשים במנהלת ובאגף ההנדסה ללוות את התהליכים.

אני בטוח שבזמן הקרוב נוכל כבר לראות תכניות ראשונות מאושרות שיזניקו את התחדשות בכל חלקי העיר.

שלכם,
מיכאל וידל
ראש העיר

כתובת: מתחם הידידות, אברהם הלל 10
טלפון: 073-240-9747
דוא״ל: haminhelet@ramla.muni.il