הצהרת נגישות המנהלת - התחדשות עירונית רמלה

עודכן: מאי 2020.

כללי
המנהלת - התחדשות עירונית רמלה שואפת להבטיח כי שירותיה נגישים לאנשים עם מוגבלות. המנהלת השקיעה כמות משמעותית של משאבים בכדי להבטיח שהאתר שלה יהיה קל יותר לשימוש ונגיש יותר לאנשים עם מוגבלות, מתוך אמונה חזקה שלכל אדם יש את הזכות לחיות בכבוד, שוויון, נוחות עצמאות.

נגישות באתר המנהלת
הנגישות לאתר המופעל על ידי שרת נגישות ייעודי. התוכנה מאפשרת למנהלת לשפר את עמידתה בהנחיות הנגישות לתוכן באינטרנט (WCAG 2.1).

הפעלת תפריט הנגישות
ניתן להפעיל את תפריט הנגישות על ידי לחיצה על סמל תפריט הנגישות המופיע בפינת הדף. לאחר הפעלת תפריט הנגישות, אנא המתינו רגע לתפריט הנגישות לטעון במלואו.

הצהרת אחריות
המנהלת ממשיכה במאמציה לשפר ללא הרף את נגישות האתר והשירותים שלו מתוך אמונה שמדובר בחובתנו המוסרית הקולקטיבית לאפשר שימוש חלק, נגיש וללא הפרעה, גם עבור אלה מאיתנו עם מוגבלות. במאמץ מתמיד לשפר ולתקן בעיות נגישות באופן שוטף, אנו גם סורקים באופן קבוע באמצעות סורק הנגישות של UserWay כדי לזהות ולתקן כל מחסום נגישות אפשרי באתרנו. למרות מאמצינו להנגיש באופן מלא את כל העמודים והתכנים באתר המנהלת, ייתכן שתכנים מסוימים טרם הותאמו במלואם לתקני הנגישות המחמירים ביותר. זה עשוי להיות תוצאה של חסך טכנולוגי שלא מצא או זיהה את האלמנט המתאים ביותר.

כאן בשבילך
אם אתם נתקלים בקשיים עם תוכן כלשהו באתר haminhelet.org.il או שאתם זקוקים לסיוע בכל חלק מהאתר שלנו, אנא פנו אלינו במהלך שעות פעילות הרגילות כמפורט ב״צור קשר״ באתר ונשמח לעזור.

צרו קשר
אם ברצונכם לדווח על נושא הנגישות, יש לכם שאלות או זקוקים לסיוע, אנא צרו קשר עמנו קשר בדוא״ל:
haminhelet@ramla.mun.il
או בטלפון: 073-240-9747

כתובת: מתחם הידידות, אברהם הלל 10
טלפון: 073-240-9747
דוא״ל: haminhelet@ramla.muni.il