דבר ראש הרשות

״צוות המינהלת ערוך, מוכן ומוכשר לתת לכם כל מענה, ואף להפנות אתכם לאנשי המקצוע הרלוונטיים במידת הצורך. כל זאת מתוך מטרה אמיתית לאפשר לכם הפשטה של התהליך, שהינו מורכב ואף לעיתים אורך שנים רבות. ״

תושבים יקרים,
ההתחדשות העירונית היא אחד ממנועי הצמיחה החשובים היום במדינה בכלל, ובעירכם בפרט. בזכותה נחדש את פניה של עירכם, אך בעיקר נאפשר לכם סביבת מגורים בטוחה ונעימה יותר.
פתיחתה של המינהלת העירונית בראשותו של עו"ד גיל פכט, תביא לעידוד ולהאצה של התהליכים בעיר, ולכך שבסופו של דבר, כל בניין המיועד להתחדשות עירונית, יעבור תהליך זה.

אתם מוזמנים לפנות לצוות המינהלת בכל שלב בתהליך, בין אם עבור התייעצות ראשונית כדי להתניע את התהליכים, ובין אם עבור בדיקת סטטוס התהליך ודחיפתו קדימה. באתר המינהלת תמצאו מידע רב, וכך גם במשרדיה, אליהם אתם מוזמנים להגיע.

צוות המינהלת ערוך, מוכן ומוכשר לתת לכם כל מענה, ואף להפנות אתכם לאנשי המקצוע הרלוונטיים במידת הצורך. כל זאת מתוך מטרה אמיתית לאפשר לכם הפשטה של התהליך, שהינו מורכב ואף לעיתים אורך שנים רבות.
אני מאמין שהירתמות שלכם לפרויקטי ההתחדשות העירונית, והירתמותו החשובה של ראש העיר, מיכאל וידל, תסייענה לנו לחדש את העיר כולה.

הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית תמשיך לשים לנגד עיניה את העיר רמלה, ולבחון העברת תקציבים לפרויקטים חשובים, בכפוף לנהלים.

שלכם,
חיים אביטן,
יו"ר הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית