דבר ראש הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית

״צוות המינהלת ערוך, מוכן ומוכשר לתת לכם כל מענה, ואף להפנות אתכם לאנשי המקצוע הרלוונטיים במידת הצורך. כל זאת מתוך מטרה לאפשר לכם הפשטה של התהליך, שהינו מורכב ומאתגר. ״

תושבים יקרים,ההתחדשות העירונית היא אחד ממנועי הצמיחה החשובים כיום במדינה בכלל, ובעירכם בפרט. בזכותה נחדש את פניה של עירכם, אך בעיקר נאפשר לכם סביבת מגורים בטוחה ונעימה יותר.

תפקידה של המינהלת העירונית בראשותו של עו"ד גיל פכט, היא להביא לעידוד ולהאצה של הליכי ההתחדשות בעיר, ולכך שבסופו של דבר, כל בניין המתאים להתחדשות עירונית, יעבור תהליך זה.

אתם מוזמנים לפנות למינהלת בכל שלב בתהליך, בין אם לצורך התייעצות ראשונית כדי להניע את ההליכים, ובין אם לצורך בדיקת סטטוס התהליך ואפשרויות קידומו. באתר המינהלת תמצאו מידע רב, וכך גם במשרדיה, אליהם אתם מוזמנים להגיע.

צוות המינהלת ערוך, מוכן ומוכשר לתת לכם כל מענה, ואף להפנות אתכם לאנשי המקצוע הרלוונטיים במידת הצורך. כל זאת מתוך מטרה לאפשר לכם הפשטה של התהליך, שהינו מורכב ומאתגר.

אנו מאחלים לכם הצלחה רבה במסע זה, אל ביתכם החדש, ומאמינים כי השתלבותכם בהליכי ההתחדשות העירונית תסייע לחדש את העיר כולה.

שלכם,
אלעזר במברגר,
מנהל הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית

כתובת: מתחם הידידות, אברהם הלל 10
טלפון: 073-240-9747
דוא״ל: haminhelet@ramla.muni.il